Skocz do treści dokumentu
A- | A+ | Zmień kontrast

Sąd Rejonowy w Augustowie

Ogłoszenie z art. 88b usp

 

OGŁOSZENIE

w trybie art. 88b - ustawy z dnia 21 lipca 2001 r.
Prawo o ustroju sądów powszechnych
(tj. Dz.U. z 2020 r., poz. 365)
o pierwszym i kolejnych powołaniach sędziów
Sądu Rejonowego w Augustowie, zawierające informacje o:
 
1) organie powołującym oraz wnioskującym o powołanie;
2) dacie powołania;
3) miejscu służbowym (siedzibie) sędziego.
 
1) Waldemar Leszczyński - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Uchwała Rady Państwa z dnia 30 stycznia 1987 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Augustowie na wniosek Ministra Sprawiedliwości.
  
2) Ewa Sotko - Polak - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 5 marca 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego dla Warszawy - Żoliborza w Warszawie na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
3) Jolanta Dubińska - Francke - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 17 października 1996 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Augustowie na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
4) Krystyna Osewska - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 18 września 1998 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Augustowie na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
5) Agnieszka Beata Karwowska - Malec - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 15 lutego 1999 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Ełku na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
6) Małgorzata Bronakowska - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 24 września 1999 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
7) Dariusz Krzysztof Kozłowski - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 7 stycznia 2002 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
8) Lech Naszkiewicz - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 1 lutego 2007 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
9) Małgorzata Joanna Kisiel - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 8 stycznia 2008 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Sejnach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.
 
10) Tomasz Bronakowski - Sędzia Sądu Rejonowego w Augustowie
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 12 lutego 2009 r. o powołaniu do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Rejonowego w Suwałkach na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa.

 

Powrót na góre | Drukuj stronę